Redakcja

robenNick: Roben
Imię: Robert
Stanowisko: Administrator
Zainteresowania: Muzyka, Retrogaming, PRL, Manga&Anime, Grafika komputerowa.
Kilka słów o mnie: Administrator ContraBandy po godzinach, Gruzin podczas lipcowych zlotów, zmotywowany żeby jednoczyć ludzi w Pegasus, biorący czynny udział na demoscenie. Projektant postaci do Electrobody 2: The lost project, Kotoruzela, Ruble Wróble. Ulubiony trunek to Harnaś i ciociosańsk.

 


dziatNick: dziat
Imię: Tomek
Stanowisko: Moderator
Zainteresowania: Pegasus, sztuka nierentowna.
Kilka słów o mnie: Gram na Pegasusie odkąd miałem cztery lata z krótką przerwą w wieku lat trzynastu do lat piętnastu, której żałuję do dzisiaj.

 

 


dafNick: daf
Imię: Paweł
Stanowisko: Moderator
Zainteresowania: Kulturalnie – filmy drogi, muzyka ambientowa. Niekulturalnie – piłka kopana w naszej polskiej lidze. Robię też jakieś tam grafiki oraz czasami napiszę felieton. No i oczywiście uwielbiam grać na Famicomie.
Kilka słów o mnie: lecę tą rakietą już szmat czasu, bo od 2006 roku. Pasjonuję się tym, co wyczyniają tutaj ludzie – jak oni grają, jak oni tworzą, jak oni piszą. Przesiąknąłem tym całkowicie. Prywatnie spokojny i ułożony. Na zlotach niespokojny i rozłożony.


zuroNick: żur0
Imię: Piotrek
Stanowisko: Redaktor
Zainteresowania: Jeśli gry to Famicom. Jeśli spotkania z przyjaciółmi to FamiCON w Laskach. Jeśli sport to boks. Jeśli muzyka to nie ma ograniczeń. Jeśli coś poza tym to: gotowanie, historia, filmy dokumentalne i wszelkiej maści książki z naciskiem na biografie.
Kilka słów o mnie: Od blisko 20 lat wielbiciel Pegasusa. Obecny od dekady na polskiej scenie NES/Famicom jako autor różnej maści tekstów o grach z Pegasusa. Jestem zwolennikiem rozwiązywania konfliktów poprzez wspólne posiedzenia przy 8-bitowej konsoli. Make Contra not war.